Kdo jsme

Jsme skupina lidí kterým leží na srdci naše národy a přáli bychom si, aby Češi a Slováci byli zdraví a sebevědomí lidé, kteří mají v pořádku své vztahy.

Protože víme, že k tomu je klíčové, abychom pochopili koncept odpuštění a každodenně ho používali, rozhodli jsme se pro něj založit tento web.

Najdete zde texty a videa, které odpuštění blíže vysvětlují Proč a jak odpustit. Je tu také prostor na to, abyste mohli vyjádřit své odpuštění někomu kdo vám ublížil , nebo se omluvit někomu, komu jste ublížili vy. To můžete v části Zveřejnit odpuštění/omluvu.

Někteří z nás, kteří tvoří obsah webu, věříme v Boha, a proto tu najdete také texty a videa, která o něm mluví. Věříme, že abychom mohli prožívat plný život i po duchovní stránce, jsme každý pozván do osobního vztahu s Bohem. Tento vztah je založen na lásce a odpuštění – Bůh nás miluje a skrze oběť Ježíše Krista nám odpustil vše, co jsme kdy udělali špatně. Pokud toto odpuštění přijmeme, můžeme do vztahu s ním vstoupit.

Odpuštění je univerzální princip, který funguje jako pročišťovač vztahů a vnitřního života. Pomůže nám zbavit se hořkosti, nahromaděné potlačované zloby a dalších negativních emocí, které se v nás ukládají a po čase způsobují duševní i fyzické zdravotní problémy.

Na obsahu tohoto webu se můžete podílet i vy sami. Buď tím, že se rozhodnete vyjádřit své odpuštění, nebo tím, že nám pošlete svůj příběh, jak vás odpuštění ovlivnilo. Může to být krátký text nebo video – záleží na vás.

Při zveřejňování svých příspěvků prosím respektujte pravidla, která jsou uvedena na dané stránce.

Naším přáním je, abyste díky tomuto webu objevili nebo znovuobjevili sílu odpuštění a zakusili větší míru svobody a radosti ve svém životě.

Tým Odpoustime.cz / Odpustame.sk

Avatar člena týmu

Nikolaus Lobkowicz

Avatar člena týmu

Sabina Bocková

Avatar člena týmu

Andrea Haines